Güvenilir, dayanıklı ve esnek güneş enerjili sarj aleti “Soul Solar Scroll”

Genel Güneş Enerjisi Teknoloji Yenilenebilir Enerji
Sık sık seyahat halinde olan ve Power Bank’ı hızlı biten kişiler için, kuşkusuz solar sarj cihazları önemli bir ürün haline gelmektedir. 5200 mAh enerji depolamasının yanında doğrudan güneş ışığından faydalanarak da uyumlu cihazınızı sarj edebilirsiniz.


Sıradan Power bank’ler esnek olmamalarından ve boyutlarının büyük olmasından dolayı pek tercih edilmezler. Ancak, Kickstarter projesi olarak başlatılan bu proje ile hantallıktan uzaklaştırılmış olan “SOUL Solar SCROLL” diğer power bank’lerden daha kullanışlı ve dayanıklıdır.

Cihazlarınızı hareket halindeyken sarj etmek için bataryası mevcuttur. Katlanabilir ve her an kullanılabilir olması kamp’ta kullanım için çok uygundur.

Özelliklerinden bahsedecek olursak 5200 mAh batarya, 300g ağırlık, hızlı sarj sağlayan 5V / 2A çıkışa sahiptir.

Bataryayı güneş paneli ile veya 1A adaptör ile sarj edebilirsiniz. Güneş panelini kullanarak tam kapasite sarj etmek 4-6 saat sürer, ancak AC adaptör ile 2-3 saat içinde tam sarj sağlanır. Ayrıca sarj durumunu kolayca öğrenmek için 4 farklı rekli LED göstergesi bulunmaktadır.

Sitemizdeki haberleri takip etmek ve destek olmak için, sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi, haberlerimizi beğenip paylaşmayı unutmayınız. Enerjiniz bol olsun 🙂

Lost Password